W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn drukujących

– Drukarz cyfrowy/offsetowy

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do druku cyfrowego / offsetowego

  • nadzór nad całością procesu drukowania

  • utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn

  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta

  • przestrzeganie ustalonych standardów jakości druku

Wymagania:

  • kilkuletnie, praktyczne doświadczenie na stanowisku drukarza cyfrowego bądź offsetowego

  • znajomość obsługi maszyn drukujących

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie poligraficzne)

  • znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

  • podstawowe zdolności mechaniczne

  • dyspozycyjność

  • umiejętność współpracy w zespole

  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Oczekiwania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi produkcyjnych

Koordynator ds. produkcji – planista

  • przygotowanie i nadzór nad organizacją produkcji w oparciu o plany produkcyjne.

  • odpowiedzialność za efektywność pracy działu oraz jakość wytwarzanego produktu.

  • optymalizacja kosztów produkcji.

  • ulepszanie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań.

  • zarządzanie kilkudziesięciu osobowym zespołem produkcyjnym.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy w firmach produkcyjnych na stanowiskach kierowniczych

  • odpowiedzialności oraz umiejętności pracy w trybie zadaniowym

  • doświadczenia w poligrafii

  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • stałą pracę na stanowisku kierowniczym

  • motywacyjną formę wynagrodzenia

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:

kadry@emerald.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”